Wizyta studyjna uczestników Rocznej Odprawy Rozliczeniowo – Zadaniowej Dowódcy Generalnego RSZ

Mar

W dniu dzisiejszym muzeum gościło uczestników Rocznej Odprawy Rozliczeniowo – Zadaniowej Dowódcy Generalnego RSZ, która odbywała się na terenie garnizonu Dęblin Lotnisko.

Uczestników przywitał dyrektor muzeum gen. bryg. (R) pil. inż Ryszard Hać wraz ze swym zastępcą dr. Andrzejem Szmanią i adiunktem dr. Romanem Kozłowskim, który zapoznał uczestników ze  zbiorami muzeum i nakreślił rys historyczny Polskiego Lotnictwa Wojskowego

gen. bryg. (R) pil. inż. Ryszard Hać w rozmowie z uczestnikami Odprawy Wizyta studyjna w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie uczestników Odprawy Dowódcy DGRSZ Wizyta studyjna w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie uczestników Odprawy Dowódcy DGRSZ (2)Wizyta studyjna w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie uczestników Odprawy Dowódcy DGRSZ (3)