Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Promocje

BILET DLA MIESZKANCÓW POWIATU RYCKIEGO

Mieszkańcy Powiatu Ryckiego mają prawo do zakupu biletu wstępu do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie  w promocyjnej cenie 5 zł, za okazaniem dokumentu potwierdzającego zamieszkiwanie na terenie powiatu.

KOLEJĄ DO KULTURY

Zapraszamy pasażerów Kolei Mazowieckich do odwiedzenia Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie w ramach akcji „Koleją do Kultury”.

 

Przez cały 2023 rok oferujemy pasażerom zwiedzanie naszych wystaw w promocyjnej cenie 15 zł od osoby, za okazaniem biletu za przejazd pociągiem KM.

 

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie jest partnerem akcji od 2017 roku. Dla naszej instytucji ważnym jest promowanie kolei jako ekologicznego środka transportu, a przy okazji promocja naszej kolekcji oraz działań edukacyjnych i kulturalnych – oferta muzealna jest wyświetlana na ekranach w pociągach kursujących w ramach przewozów regionalnych w województwie mazowieckim i lubelskim.

 

Akcja promocyjna trwa do końca grudnia 2024 roku.

 

Na skorzystanie ze zniżkowego biletu wstępu pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg.

Regulamin akcji Koleją do Kultury  i inne informacje: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/

Zaplanuj wizytę w Muzeum: https://muzeumsp.pl/zaplanuj-wizyte/

PRZYJEDŹ MAMO NA PRZYSIĘGĘ

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie przygotowało specjalną ofertę dla uczestników uroczystej przysięgi wojskowej i promocji oficerskich, organizowanych w Dęblinie i Koszalinie.

Specjalny bilet w cenie 5 zł kierowany jest do rodzin i bliskich żołnierzy oraz studentów/ słuchaczy Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, Centrum Szkolenia Inżynieryjno- Lotniczego w Dęblinie, Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie oraz Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie.

 

Przysięga to wyjątkowa uroczystość w ceremoniale wojskowym, która jest zewnętrznym wyrażeniem naszych tradycji – to nie forma, ale głęboka treść. To głęboki kult tego, co nam żołnierzom najdroższe – to cześć oddawana wartościom realnym i symbolom, którymi są hymn narodowy, godło i barwy ojczyste, ale także, sztandar, mundur i broń. Drodzy podchorążowie i elewi, dziękuję Wam za Waszą postawę. Decydując się na wstąpienie do Narodowych Sił Rezerwowych, pokazaliście, że jesteście prawdziwymi patriotami. Podejmując niełatwy trud żołnierskiej służby, daliście tego najlepsze świadectwo[Rektor-Komendant LAW gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk podczas uroczystej przysięgi na placu przed Pomnikiem „Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt”, 2 lutego 2018 roku]