Muzeum Sił Powietrznych GLOBalnie

21
Mar

Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie w Katowicach to rokroczna impreza przyciągająca tłumy spragnionych lata i urlopu turystów. Nasza zeszłoroczna obecność na katowickich targach zaowocowała trwałym wpisaniem naszej placówki w plany wycieczkowe wielu śląskich biur i agencji turystycznych, toteż i w tym roku nie mogło nas zabraknąć. Tradycyjnie już wystąpiliśmy na wspólnym stoisku przygotowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, któremu serdecznie dziękujemy. Zainteresowanie naszym regionem nie słabnie, co można zobaczyć w krótkiej fotorelacji…

Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie Katowice 2016 z osłem Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie Katowice 2016 (3) Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie Katowice 2016 Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie Katowice 2016. Stoisko Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie Katowice 2016 (4)Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie Katowice 2016 (5)

Wielkimi krokami zbliżają się 21. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2016, które odbędą się w Warszawie. Jeżeli nie zdecydowaliście Państwo jeszcze jak spędzić wolny czas zapraszamy na nasze stoisko, chętnie pomożemy Państwu w wyborze, jak również odpowiemy na pytania zainteresowanych naszym muzeum. Zapraszamy.