Pod Dobrymi Skrzydłami Nr 2

Data wydarzenia: 24 lipca 2017

Szanowni Państwo

Po raz drugi zapraszamy czytelników do lektury muzealnego biuletynu „Pod dobrymi skrzydłami”. Numer 2/ 2017, jest już dostępny w wersji tradycyjnej i elektronicznej.

Polecamy artykuły dotyczące planów i projektów związanych z działalnością Muzeum Sił Powietrznych, nowych muzealiów w naszej kolekcji, ekspedycji do wraku samolotu Wellington w Holandii oraz lotniczej przyjaźni Polski z Bułgarią.

W biuletynie również podsumowanie nocy muzealnej oraz zaproszenie na wydarzenia, jakie będą miały miejsce w sezonie letnim.

Wydawcą biuletynu jest Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Zapraszamy do lektury!

Wydawnictwo bezpłatne – dostępne m.in. w siedzibie Muzeum w Dęblinie oraz w Koszalinie,  oraz w wersji elektronicznej

Nr 2 (PDF) – do pobrania: Pod dobrymi skrzydłami 2.2017

Nr archiwalny (PDF) – do pobrania: 1.2017. Pod Dobrymi Skrzydłami