Zmiany w udostępnianiu wystaw

Data dodania: 26 października 2020

Szanowni Państwo, w związku  z panującym stanem epidemii SARS Cov-2 a także ze względu na realizowane przez nas zadania związane ze zmianami na wystawie głównej, pragniemy poinformować, iż w terminie 03.11 – 31.12.2020r. wprowadza się zmiany w udostępnianiu ekspozycji stałej i czasowych w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Muzeum będzie otwarte dla widzów od wtorku do niedzieli w godzinach 9.00-16.00, jednak w wybranych dniach w ograniczonym zakresie:

od wtorku do czwartku, w godzinach 9.00-16.00, udostępniana będzie wyłącznie ekspozycja plenerowa oraz wystawy czasowe tj. statki powietrzne Jak-40 i Mi-6, zgodnie z Regulaminem zwiedzania:

• bilet wstępu na ekspozycję plenerową w wysokości: 5,- zł od osoby.
  • opłaty za wstęp do statków powietrznych pozostają bez zmian, a ich udostępnianie zwiedzającym jest uzależnione od warunków atmosferycznych;

od piątku do niedzieli, w godzinach 9.00-16.00 będzie udostępniana cała wystawa stała i wszystkie wystawy czasowe zgodnie z Regulaminu zwiedzania;

Realizacja usług: oprowadzanie z przewodnikiem i lekcja muzealna, będzie możliwa wyłącznie od piątku do niedzieli, zgodnie z Regulaminem zwiedzania. Zaplanowane wydarzenia kulturalne i spotkania z udziałem publiczności zostają odwołane do dnia 31 grudnia 2020 r.

Sklep muzealny będzie otwarty od wtorku do niedzieli w godzinach 9.00-16.00

nowy regulamin zwiedzania opublikowany został 23.10.2020 r