II Mityng Modelarski w Dęblinie

Data dodania: 04 października 2019

9-10 listopada 2019 r. po raz drugi zapraszamy modelarzy i miłośników plastikowych modeli redukcyjnych na Ogólnopolski Miting Modelarski do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Wydarzenie ma charakter konkursu-wystawy. Jest imprezą otwartą i mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni,  z terenu całej Polski.

Naszym zamierzeniem jest nagrodzenie i prezentacja plastikowych modeli redukcyjnych, integracja środowiska pasjonatów lotnictwa oraz promocja modelarstwa jako hobby łączącego pokolenia. Wydarzenie jest również okazją do promocji tradycji Sił Powietrznych i dziejów polskiego lotnictwa.

Organizatorami wydarzenia są: Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Redakcja Magazynu Super Model oraz Kagero Publishing.

Dla uczestników przewidziane są nie tylko nagrody, ale i dodatkowe atrakcje: m.in. zwiedzanie wystaw w Muzeum z przewodnikami,  zwiedzanie dęblińskiej Szkoły Orląt  i Garnizonu Dęblin, wycieczka po Twierdzy Dęblin, wystawy klubowe, warsztaty modelarskie i giełda.

program i regulamin- w zakładce: wydarzenia