Zaproszenie na spotkanie

Data wydarzenia: 18 stycznia 2019

Zapraszamy przedstawicieli instytucji i organizatorów wydarzeń w mieście Dęblin, na spotkanie robocze dotyczące uzgodnienia kalendarza wydarzeń zaplanowanych na rok 2019,  organizowanych na terenie miasta i otwartych dla mieszkańców.

Spotkanie odbędzie się w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, ul. Lotników Polskich 1 (aula) w czwartek 24 stycznia 2019 roku o godzinie 10.00

Prosimy o przygotowanie krótkiego wystąpienia dot. planowanych – organizowanych przez Państwa wydarzeń cyklicznych i okolicznościowych w 2019r.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich organizatorów wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych, turystycznych, rocznicowych, społecznych i innych. Celem spotkania jest ustalenie wspólnego harmonogramu imprez w Dęblinie oraz innych działań organizowanych przez podmioty kultury, sportu, edukacji, stowarzyszenia, fundacje czy osoby prywatne w roku 2019.

Zaproszenie skierowano do:

1. Klubu Uczelnianego Lotniczej Akademii Wojskowej