Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Wigilijny wieczór w Muzeum Sił Powietrznych

Data wydarzenia: 15 grudnia 2016

Za nami przepiękny, pełen magii wieczór wigilijny.

Po wielu tygodniach przygotowań, prób i ogromnej pracy włożonej przez życzliwe nam osoby, mogliśmy poczuć prawdziwie świąteczny nastrój, który rozgrzał nas wszystkich, w ten mroźny, grudniowy wieczór.

Wraz z Rektorem – Komendantem Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych, dowódcami Garnizonu Dęblin oraz dyrektorem Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego, gen.bryg. (R) pil. inż. Ryszard Hać – dyrektor muzeum, przy akompaniamencie gitary, przywitał wszystkich przybyłych na to przemiłe spotkanie.

Hangar naszego muzeum wypełnił się nie tylko gośćmi, ale i życzliwością, która – jesteśmy tego pewni – promieniowała na całą okolicę. 

Gospodarze tego wieczoru życzyli wszystkim ciepłych przepełnionych miłością świąt, wzajemnej sympatii i zrozumienia na co dzień. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideo relacji z tego, czego mieliśmy okazję doświadczyć…


Było super, dziękujemy…

… młodzieży ze Szkolnego Klubu Teatralnego z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im Marii Dąbrowskiej w Dęblinie za wspaniałe i pouczające jasełka – „Wigilia w autobusie”

…chórzystom i wokalistom Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego im Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Dęblinie, za przygotowanie przepięknego koncertu kolęd. Zaznaczyć musimy, iż chwilę przed występem u nas, młodzież OLL wróciła z występu przed Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą

…solistce Kornelii Humiennej, która od początku wspiera wszystkie nasze działania muzyczne

…opiekunom przygotowującym młodzież: Małgorzacie Zagożdżon – Pani pedagog ZSZ nr 2 i nieocenionemu Andrzejowi „Cypisowi” Królikowskiemu – społecznikowi, muzykowi, bez którego pomocy i ogromnego zaangażowania nie udźwignęlibyśmy ciężaru tego spotkania, gratulujemy wspaniałego kontaktu z młodymi artystami i dziękujemy, że możemy być świadkami rodzących się talentów

…serdecznie dziękujemy akompaniującym nam muzykom: Danielowi Mokijewskiemu z 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego – gitara basowa oraz Piotrowi Wagnerowi z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych – gitara, a także operatorom z Tommy Sound za nagłośnienie i oświetlenie 

…naszym muzealnym koleżankom – wokalistkom: Ewelinie Pisarskiej-Kalbarczyk oraz Karolinie Pardo za wspaniałe partie solo 

…przede wszystkim dziękujemy naszym licznie przybyłym gościom

Przyłączamy się do życzeń, radosnych, rodzinnych i spokojnych świąt, niech te święta będą dla Was wyjątkowe, jak wieczór którego byliśmy świadkami.