ODWOŁANE: Weekend za pół ceny

Data rozpoczęcia: 20 marca 2020 | Data zakończenia: 22 marca 2020

z uwagi na konieczność zmniejszenia ryzyka wynikającego z ewentualności rozszerzenia się epidemii koronawirusa (SARS-Cov-2) w Polsce, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu promocji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY oraz zaprzestaniu prezentacji listy partnerów (na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl), którzy zgłosili się do udziału w projekcie. Warto zaznaczyć, że w chwili obecnej duża część naszych partnerów (np. muzea czy teatry), mimo wcześniejszych deklaracji, nie może wziąć udziału w POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, ze względu na zakaz funkcjonowania w terminie akcji.

AKCJA PROMOCYJNA ODWOŁANA

Zapraszamy naszych widzów do zwiedzania wystaw w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie w promocyjnej cenie, w ramach kampanii „Polska zobacz więcej- weekend za pół ceny”

w dniach 20-22 marca 2020 r. będą obowiązywać promocyjne ceny biletów wstępu na wystawy:

• Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie:

bilet normalny: 8,00 zł;

bilet grupowy : 5,00 zł;

• Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie

bilet normalny: 5,00 zł;

bilet grupowy : 5,00 zł;

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 r.

cała oferta turystyczna na stronie: polskazobaczwiecej.pl