VI Piknik w mundurze

Data wydarzenia: 10 sierpnia 2017

Muzeum Obrony Przeciwlotniczej, Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. R. Traugutta

oraz zaprzyjaźnione Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii „Perun” zapraszają na

PIKNIK W MUNDURZE – MUNDUROWI DLA BEZPIECZEŃSTWA”

W  programie m.in. koncert orkiestry Wojskowej z Koszalina, pokaz uzbrojenia i sprzętu wojskowego, prezentacja stoisk promocyjnych jednostek garnizonu koszalińskiego, formacji mundurowych MSWiA, pokaz ratownictwa drogowego (ewakuacja poszkodowanych w wypadku drogowym), inscenizacje grup rekonstrukcji historycznych z Koszalina i regionu oraz liczne atrakcje dla najmłodszych i dorosłych.

WSTĘP DO MUZEUM OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ – BEZPŁATNY!

Patronat medialny:

• Radio Koszalin
  • TVP-3 Szczecin – Redakcja w Koszalinie
  • Telewizja Kablowa „MAX”
  • Radio „Eska” Koszalin
  • Głos Koszaliński
  • Tygodnik „Miasto” – Koszalin

Zapraszamy – w godz. 15.00-18.00 – Muzeum Obrony Przeciwlotniczej (oraz wydzielony teren koszar Centrum Szkolenia Sił Powietrznych) – ul. Wojska Polskiego 70; KOSZALIN