Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Tour Salon 2019

Data wydarzenia: 06 lutego 2019

Muzeum Sił Powietrznych prezentowało swoją ofertę podczas 30. edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w dniach 1-3 lutego 2019 roku w Poznaniu. W tym roku spotkanie branży turystycznej przebiegało pod hasłem „Podróż jest sztuką”. Nasze stoisko, zorganizowane we współpracy z Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną i Województwem Lubelskim, cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W podróż po całym świecie zabrało nas blisko 200 wystawców, którzy zaprezentowali atrakcje regionów, a także oferty wyjazdów, tych dalszych, jak i bliższych. Podczas TOUR SALON 2019 mogliśmy doświadczyć kultury śląskiej, poczuć zapach świętokrzyskiego lasu, odkryć wielkopolskie szlaki, a także poznać bardziej odległe destynacje jak Dominikana, Peru czy Boliwia. W dalekie zakątki świata zabrali nas także goście specjalni Festiwalu Podróżników TOUR SALON: Tomasz Zubilewicz, Miłka Raulin, Szymon Radzimierski, Jarosław Kuźniar, Kuba Wrotek, Monika Bruch, Mateusz Waligóra, Ania Grebieniow, Kasia i Łukasz 9blog: Gdzie słońce dla nas wschodzi), Klub Podróżników Soliści. Wspinaliśmy się na Mount Everest, w ciszy maszerowaliśmy przez Gobi, liczyliśmy pingwiny. Cudowne, pełne emocji historii wciągały i budziły chęć do ruszenia w świat.

To były trzy dni intensywnych spotkań z organizatorami i pasjonatami podróży.  I jedni i drudzy byli pod wrażeniem Muzeum Sił Powietrznych. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do zaplanowania podróży i odwiedzenia nas w Dęblinie.