Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Przewodnickie Mikołajki

Data wydarzenia: 01 grudnia 2017

Podsumowanie roku turystycznego w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

9  grudnia 2017 r. – sobota –  Dęblin

Zapraszamy przewodników, pilotów turystycznych, sympatyków krajoznawstwa oraz osoby zainteresowane ożywieniem turystycznym regionu, do udziału w  spotkaniu, podczas którego podsumujemy mijający rok turystyczny oraz zaprezentujemy plany na rok 2018.

Mikołajki przewodnickie to szkolenie połączone ze spotkaniem integracyjnym, które rozpocznie się w sobotę 9 grudnia 2017 r. o godz. 11.00 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie przy ul. Lotników Polskich 1.

Spotkanie przewodników turystycznych oraz sympatyków aktywnego wypoczynku, to okazja do podsumowania roku, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń w ramach poprawy warsztatu przewodnickiego. Podczas spotkania, organizatorzy zapoznają z najnowszymi wystawami oraz wprowadzonymi w ostatnim czasie innowacjami w obsłudze ruchu turystycznego.

Nastąpi także inauguracja Konkursu na najaktywniejszych przewodników turystycznych oraz osób zasłużonych dla popularyzacji krajoznawstwa. Praktyczną oraz integracyjną częścią spotkania będzie zwiedzanie z kuratorami wystaw w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

PROGRAM

  • 11.00 – powitanie gości oraz podsumowanie roku turystycznego 2017 w Muzeum Sił Powietrznych, ogłoszenie konkursu na najaktywniejszego przewodnika: Paweł Pawłowski – dyrektor muzeum

 wystąpienia   zaproszonych gości

  • 12.00 – przerwa kawowa i poczęstunek
  • 13.30 – zwiedzanie kuratorskie wystawy czasowej: Skrzydlaci Kosynierzy. Dywizjon 303. i tradycje kościuszkowskie w polskim lotnictwie wojskowym.
  • 14.00 – zakończenie spotkania

Serdecznie zapraszamy !

Paweł Pawłowski

dyrektor Muzeum Sił Powietrznych

pilot – przewodnik turystyczny PTTK