Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Pod dobrymi skrzydłami

Data wydarzenia: 06 marca 2017

Z radością oddajemy do Państwa rąk pierwszy numer biuletynu Muzeum Sił Powietrznych, w którym chcemy informować o kolekcji muzealnej, realizowanych projektach badawczych i edukacyjnych, oraz zaprosić naszych czytelników do spotkania z nami podczas wydarzeń kulturalnych.

Za pośrednictwem nowego wydawnictwa pragniemy zwrócić uwagę również na wydarzenia z dziejów lotnictwa i sił powietrznych, w których mogą Państwo uczestniczyć wspólnie z nami.

Pierwszy numer „Pod dobrymi skrzydłami” jest okazją do krótkiej prezentacji jednego z najmłodszych muzeów wojskowych w Polsce, od momentu oficjalnego otwarcia w 2011 roku, po koncepcję jego rozwoju na najbliższe lata.

Polecamy także artykuły dotyczące nowych nabytków, oferty edukacyjnej, planowanych wystaw oraz najbliższych wydarzeń muzealnych.

Wydawcą biuletynu jest Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Jest to wydawnictwo bezpłatne. Przygotowane w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej – w formacie PDF (3,0 MB) można pobrać ze strony internetowej www.muzeumsp.pl.

Wersja papierowa jest dostępna w siedzibie Muzeum w Dęblinie i w koszalińskim oddziale, a także m.in. Bibliotece Miejskiej, Urzędzie Miasta, w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych.

Zapraszamy do lektury

 

Paweł Pawłowski

Redaktor naczelny – dyrektor Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Biuletyn do pobrania w wersji PDF (kliknij)