Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

nowe bilety wstępu

Data wydarzenia: 08 czerwca 2018

Muzeum Sił Powietrznych stopniowo wdraża nowe rozwiązania ułatwiające obsługę naszych widzów. Jednym z nich jest wprowadzenie elektronicznego systemu sprzedaży biletów – polegającego na komputeryzacji procesu sprzedaży zarówno biletów wstępu oraz pamiątek oferowanych przez sklep muzealny. Użyteczność systemu to przede wszystkim sprawna obsługa zwiedzających oraz komfort pracy pracowników Kasy. Takie rozwiązania są coraz częściej stosowane w centrach kultury, rozrywki i sportu oraz obiektach turystycznych.

Bilet posiadający unikalny kod kreskowy, oraz indywidualny nadruk z informacją o terminie i formie zwiedzania jest jednocześnie pamiątką pobytu naszych gości w Muzeum.

Bilety przedstawiają wybrane muzealia z naszych zbiorów: samolot myśliwski MiG-29, jedyny w Polsce śmigłowiec Mi-6 oraz zespół akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry, który kojarzyć się będzie naszym widzom z Dęblinem.

Indywidualny nadruk stylizowany jest na bilet lotniczy, określający klasę, cel podróży i miejsce lądowania „pasażerów muzealnych linii lotniczych”.

Zapraszamy na pokład!