Noc Muzeów w Koszalinie

Data wydarzenia: 13 maja 2019

18 maja 2019r o godzinie 18.00 zapraszamy do Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie na Europejską Noc Muzeów.

Do godziny 23.00 będzie można zwiedzać z przewodnikami wystawę stałą „Historia broni przeciwlotniczej” oraz czasowe: „Historia koszalińskich koszar” i „Liga Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej w służbie ojczyźnie”. Zapraszamy także do samolotu Jak-40 w wersji VIP.  Nasi widzowie będą mogli obejrzeć zabytkowe pojazdy Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych „Klasyczny Koszalin”.

ponadto w programie:

18.30-19.00 – Koncert orkiestry wojskowej garnizonu Koszalin

19.00-19.30 – Występ zespołu artystycznego pn. Męska Grupa Śpiewacza „Karpaty” z m. Chałupy z piosenkami wojskowymi i patriotycznymi

18.00-21.30 – Prezentacja trenażerów do szkolenia wojsk będących na  wyposażeniu Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie

MUZEUM OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ im. płk S. Paszkiewicza

Koszalin, ul. Wojska Polskiego 70