Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2015

Data wydarzenia: 30 marca 2015

W dniach 27-29 marca br. w centrum Targowym w Katowicach uczestniczyliśmy w trzydniowych Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2015.
W ramach stoiska przygotowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie prezentowało swoją placówkę . Zwiedzający mogli się zapoznać z ofertą naszej instytucji zaprezentowaną na licznych folderach, pocztówkach i ulotkach.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się kombinezony lotnicze – stroje pracowników stoiska MSP. Wiele zwiedzających osób a także uczestnicy targów prosili o zdjęcia z nami. Staraliśmy się odpowiadać na liczne pytania dotyczące lekcji muzealnych, baz noclegowych oraz innych atrakcji na terenie Dęblina, gorąco zachęcając do odwiedzenia naszego pięknego i bogatego w historię miasta a przede wszystkim Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Udział w Targach reprezentowało wiele państw ( Bułgaria, Czechy, Dominikana, Francja, Bułgaria, Gruzja, Hiszpania, Indonezja, Litwa, Maroko, Rumunia, Tunezja, Ukraina, Węgry, Włochy oraz Polska) co pozwoliło nam na promocje naszego muzeum poza granicami kraju.

WP_20150328_010P1140644P1140642