"Lotnicze Ferie" - spotkania edukacyjne dla dzieci i młodzieży

Data rozpoczęcia: 29 stycznia 2024 | Data zakończenia: 11 lutego 2024

🛩️✨ ZAPRASZAMY NA „LOTNICZE FERIE” W MUZEUM SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIE! ✨🛩️

Gotowi na niezapomnianą podróż w świecie lotnictwa? 🚀 Otwórzcie skrzydła i odwiedźcie nas podczas ferii zimowych, które odbędą się w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Między 29 stycznia, a 11 lutego 2024r. w każdy wtorek i czwartek czekać będą na Was fascynujące i edukacyjne zajęcia, które przeniosą Was w świat nieba, przygód i pilotowania. Odkrywajcie tajniki lotnicze, zgłębiajcie historię samolotów i poznawajcie fascynujące fakty związane z lotnictwem!

🗓️ Terminy zajęć: wtorki i czwartki w okresie 29 stycznia – 11 lutego 2024 ⏰

Zapoznajcie się ze szczegółowym planem LOTNICZYCH FERII

Niech te ferie zimowe będą nie tylko czasem zabawy, ale również inspiracji do odkrywania nauki w fascynujący sposób! Przygotujcie się na start, bo „Lotnicze Ferie” czekają na Was z otwartymi skrzydłami w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! 🚁🌟

Zapraszamy!