Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Spędź "Lotnicze ferie" w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie!

Data dodania: 25 stycznia 2024
EDIT: Pierwszy dzień „Lotniczych Ferii” już za nami! Zobaczcie jak fajnie się bawiliśmy w dodanej galerii zdjęć! ☺️ Kolejne zajęcia już 1.02, 6.02 i 8.02! Zapraszamy! 

 

Ferie zimowe już pukają do drzwi! ☃️❄️ Czy jesteście gotowi na lotniczą przygodę pełną fascynujących aktywności? 🚀🤩
Odwiedźcie nasze muzeum oraz skorzystajcie z bezpłatnych zajęć dodatkowych zorganizowanych w 4 terminach w trakcie ferii! 🤩
Informacje organizacyjne:
– Zajęcia odbywają się w formie warsztatów – wszystkie atrakcje dostępne będą przez 4 dni w godzinach 11:30 – 14:30.
-Nie obowiązują zapisy – z warsztatów korzystać będzie można o dowolnej godzinie w miarę dostępności.
-Samodzielnie uczestnictwo w warsztatach możliwe jest od 13 roku życia, dzieci poniżej 13 lat muszą mieć zapewnioną opiekę osoby dorosłej.
-Wstęp do muzeum we wtorki jest bezpłatny, w czwartki uczestników ferii oraz opiekunów obejmuje bilet promocyjny w cenie 5zł, dzieci do 7 roku życia – bezpłatnie.

 

Prezentujemy szczegółowy plan „Lotniczych Ferii” w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! Przygotowaliśmy dla zajęcia edukacyjne dla wszystkich! Od najmłodszych, przez starszaków aż po młodzież! Obiecujemy, że rodzice również nie będą się nudzić! 😊
 
Zajęcia odbywać się będą w 4 terminach:
🗓️ 30.01.2024 (wtorek), 01.02.2024 (czwartek), 06.02.2024 (wtorek), 08.02.2024 (czwartek)
⏰ w godzinach 11:30 – 14:30
 
Co będzie na Was czekać?
🛠️ Sklejanie Samolotów: odkryjcie tajniki budowy samolotu – stwórzcie własne modele i dowiedzcie się dlaczego właściwie samolot lata? 🛩️
🎮 Centrum Gier i Zabaw: Muzealna Wysoka Sala zamieni się w pokój gier! Czekają na Was historyczne gry planszowe oraz fascynująca gra „w kapsle” dla dzieci i ich opiekunów.
🎥 Filmowa Przygoda: dla najmłodszych co pół godziny odbywać się będą filmu animowanego „Pies Ciapek” połączony z dyskusją i kolorowankami dla najmłodszych widzów w auli. Jest to historia Pupila 305 Dywizjonu Bombowego „Ziemi Wielkopolskiej i Lidzkiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego”.
🌐 Gra Terenowa „Na Tropie Podniebnych Historii”: możecie wyruszyć samemu lub z całą rodziną na tropienie podniebnych historii! Proste zadania, zagadki i rebusy pozwolą odkryć ekspozycję wewnętrzną muzeum oraz hangar techniki lotniczej. Niech Wasza przygoda rozkwita wraz z historią lotnictwa od jego początków aż po chwilę obecną.
 
A we wszystkich aktywnościach będzie towarzyszył Wam Boguś Niedźwiedź, który przeżył już niejeden podniebny lot i niejedną fascynującą historię! 🧸 Spotkajcie się z nim i wysłuchajcie jego opowieści!
 
Przyjedźcie i spędźcie ferie w aktywny, edukacyjny sposób w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! 🚁🌟
Zapraszamy!