Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

21. Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2016

Data wydarzenia: 26 kwietnia 2016

Targi LATO to  miejsce idealne by poznać ciekawe kierunki i atrakcje turystyczne. Imprezie towarzyszą dodatkowe wydarzenia związane z turystyką, kulinariami i aktywnym trybem życia. Zorganizowane są prelekcje i spotkania ze znanymi podróżnikami, różnego rodzaju warsztaty oraz występy artystyczne. Na stoisku naszego regionu odbywają się konkursy z nagrodami. Tu też  mogliście Państwo dowiecie się wszystkiego o naszej placówce.

Możemy pochwalić się kolejną nagrodą jaką otrzymało stoisko naszego województwa, które otrzymało II miejsce w konkursie NAJLEPSZA OFERTA EKSPOZYCYJNA POLSKIEGO REGIONU.

Dyplom dla Województwa Lubelskiego za zajęcie II miejsca w konkursie NAJLEPSZA OFERTA EKSPOZYCYJNA POLSKIEGO REGIONU.Wręczenie dyplomów w konkursie NAJLEPSZA OFERTA EKSPOZYCYJNA POLSKIEGO REGIONU.

Chylimy czoła przed organizatorami stoiska – Oddziałem Turystyki w Departamencie Promocji i Turystyki Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego, których gościem byliśmy po raz kolejny, za co dziękujemy.

Przymiarki kadetów marynarki do bycia lotnikiem - KopiaDr Andrzej Szmania na stoisku 21. TT LATO 2016 - KopiaDr Andrzej Szmania i przyszły lotnik na stoisku 21. TT LATO 2016 - Kopia

Dziękujemy, również Państwu za ogromne zainteresowanie naszym muzeum i całym regionem, który reprezentowaliśmy.

Więcej na temat Targów można przeczytać w relacji Rzeczpospolitej dostępnej pod linkiem: http://www.rp.pl/Promocja-turystyczna/304239979-Lato-2016—historia-dzwignia-polskiej-turystyki.html#ap-1