Wizyta Wiceministra w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie

Data dodania: 27 lutego 2024
26 lutego 2024 Muzeum Obrony Przeciwlotniczej im. płk. Stanisława Paszkiewicza w Koszalinie wizytował Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej – Stanisław Wziątek. Osobiście przywitała go dyrektor Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie – Monika Żmuda. Wizyta miała na celu zapoznanie się z naszym oddziałem muzealnym, jego strukturą i prowadzoną działalnością. Minister zwiedził ekspozycję oraz zapoznał się z prezentacją dotyczącą funkcjonowania Muzeum Obrony Przeciwlotniczej. Była również okazja do rozmów o planach na przyszłość koszalińskiej placówki.
Wizyta w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie zwieńczona została dokonaniem wpisu do muzealnej księgi pamiątkowej. Dyrektor Monika Żmuda podziękowała za spotkanie, podkreślając, że wizyta ta stanowi ważny krok w budowaniu dalszej współpracy. Jednocześnie zaprosiła Ministra do dęblińskiej siedziby Muzeum Sił Powietrznych.