Wakacje w Muzeum

Data dodania: 13 lipca 2021

Muzeum Sił Powietrzny po raz kolejny włącza się w program zajęć w ramach „Wakacji w bibliotece” organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dęblinie. Edukatorzy muzealni wprowadzili najmłodszych czytelników dęblińskiej biblioteki w zawiłości polskiej symboliki lotniczej, a następnie zdradzili tajemnice kryjące się w konstrukcjach lotniczych.

Podczas warsztatów każdy mógł zbudować własny samolot i używając świeżo nabytej wiedzy nadać mu odpowiednie barwy.

Twórcze spędzanie czasu wolnego wpływa na prawidłowy rozwój psycho-fizyczny, rozwija wyobraźnię i pozwala rozwinąć zdolności manualne.

Zapraszamy organizatorów letniego wypoczynku do współpracy.

kontakt: dział Edukacji, Organizacji i Udostępniania Wystaw: tel. 261 519 444, e-mail: edukacja@muzeumsp.pl lub tel. 261 519 462, e-mail:  rezerwacja@muzeumsp.pl