Ultramaraton rowerowy Piękny Wschód

Data dodania: 25 lipca 2021

Muzeum Sił Powietrznych we współpracy z Lotniczą Akademią Wojskową stworzyło Punkt Kontrolny dla zawodników ultramaratonu rowerowego  Piękny Wschód – tzw. Lubelskiej Vuelty. Przemierzający 512 km zawodnicy mogli na 378 kilometrze posilić się i odpocząć przed dalszą drogą. Specjalnie dla zawodników przygotowaliśmy możliwość nocnego zwiedzania muzeum i dodatkową iluminację.

Zorganizowana przez Parczewską Grupę Rowerową impreza kolarska jest eliminacją do Pucharu Polski w ultramaratonach kolarskich oraz kwalifikacją do BBT2022.

Założeniem imprezy jest, poza kultywowaniem sportu rowerowego, ukazywanie piękna naszego regionu.

Gratulujemy organizatorom, a przede wszystkim uczestnikom, pasji i wytrwałości. Dziękujemy za zaproszenie do współpracy.