Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Święto Niepodległej w Dęblinie

Data dodania: 12 listopada 2019

Ponad 250 osób odwiedziło nasze wystawy podczas Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2019 r. Dziękujemy naszym widzom, że w tak podniosłym dniu nasza placówka była ważnym miejscem rozważań o 101. rocznicy powrotu Polski na mapę Europy w 1918 roku.

Przedstawiciele Muzeum Sił Powietrznych uczestniczyli także w miejskich i garnizonowych obchodach: uroczystości złożenia kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości w Dęblinie, Mszy Świętej w intencji Ojczyzny i 65-lecia Miasta Dęblin z udziałem Orkiestry Wojskowej. Uroczysty przemarsz mieszkańców pod Pomnik Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt rozpoczął  drugą część obchodów – Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości zgodnie z  ceremoniałem wojskowym.

 

w informacji wykorzystano zdjęcia ze strony Dęblin News
CYTUJ, ALE PODAJ ŹRÓDŁO
Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, właściciel strony internetowej o adresie www.muzeumsp.pl, zastrzega, że kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie artykułów, zdjęć, filmów i pozostałej zawartości publikowanej w niniejszym serwisie, jest DOZWOLONE tylko przy jednoczesnym wskazaniu źródła i autorów tekstu i materiałów fotograficznych lub filmowych.

W przypadku cytowania, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zastrzega sobie obowiązek cytującego, polegający na wyraźnym i jednoznacznym wskazaniu źródła: strona internetowa Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie www.muzeumsp.pl, jeśli jest to wskazane- nazwisko autora artykułu, nazwisko autora zdjęć.