Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Startują zapisy na półkolonie letnie "Wakacje z historią" w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Data dodania: 14 czerwca 2023

Aktualizacja: lista zapisów jest już zamknięta! Dziękujemy za zainteresowanie i z niecierpliwością czekamy na start naszych półkolonii!

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a my mamy coś specjalnego dla najmłodszych miłośników lotnictwa i historii!

W dniach 3-7 lipca Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zaprasza na „Wakacje z historią” – półkolonie letnie pełne niezapomnianych przygód z historią w tle!

 

Kto chciałby wcielić się w rolę pilota, dowiedzieć się więcej o technologii lotniczej i zgłębić historię polskiego lotnictwa? Kto marzy o podróży w czasie, która pozwoli poznać historię lokalnych miejsc i społeczności?

 

Startujemy z zapisami!

➡ W programie znajdą się m.in. kreatywne warsztaty modelarskie, nietuzinkowe lekcje historii z ekspertami czy zwiedzanie muzeów związanych z lokalną historią.
➡ Wiek uczestników: 9+ lat.
➡ Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w formie stacjonarnej lub wyjazdowej w godzinach 9:00-15:00 (w dni wyjazdowe możliwy powrót w późniejszych godzinach).
➡ Zgłoszenia (preferowana forma mailowa) prosimy kierować do Koordynatora programu edukacyjnego „Wakacje z Historią”: Jacek Zagożdżon, tel. 261-519-444, e-mail: j.zagozdzon@muzeumsp.pl (temat wiadomości: [„Wakacje z historią” – zgłoszenie]), lub osobiście w siedzibie muzeum: Dęblin, ul. Lotników Polskich 1.; parter, pok. nr 1.
➡ Koszt uczestnictwa 200zł/osoba.
➡ Zapisy do dnia 23.06.2023r.
➡ Zebranie organizacyjne dla rodziców uczestników „Wakacji z historią” odbędzie się 30 czerwca 2023 r. o godz. 16.00 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie – ul. Lotników Polskich 1.

 

Materiały do pobrania:

Karta kwalifikacji – Wakacjez historią MSP 2023

Informator kolonijny – Wakacje z historią w Muzeum Sił Powietrznych 2023

 

Zapraszamy do wspólnego odkrywania fascynującego świata lotnictwa i historii w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie!