Spotkanie z Marianem Laskowskim

Data dodania: 27 listopada 2019

Wczoraj w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie odbyło drugie spotkanie pn. „Ludzie z pasją”. Tym razem gościem wydarzenia był pan Marian Laskowski, od 22 lat organizator Międzynarodowych Zlotów Historycznych Pojazdów Wojskowych w Darłówku – letnich i zimowych, były marynarz na statkach handlowych, przedsiębiorca, pasjonat i kolekcjoner militariów. Założone przez niego w Malechowie pod Koszalinem prywatne muzeum pn. „Fort Marian”, znane jest licznym miłośnikom z bogatej kolekcji pojazdów i sprzętu wojskowego „na chodzie”. Pan Marian ze swadą i humorem opowiadał m.in. o początkach swojego kolekcjonerstwa, marynarskich przygodach, renowacjach pojazdów oraz o ciekawostkach związanych z organizowanymi piknikami wojskowymi.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Nowym Roku!