🛩️SKRZYDŁA i MOTOR 🚘 ZLOT Pojazdów Zabytkowych

Data dodania: 09 maja 2024
🛩️SKRZYDŁA i MOTOR 🚘

Pierwszego dnia czerwca odbędzie się Pierwszy ZLOT Pojazdów Zabytkowych w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.
W Dzień Dziecka chłopcy i dziewczęta w każdym wieku (także Ci po 40, 50, czy 60 roku życia) będą mogli spełnić swoje dziecięce marzenia o awiacji i motoryzacji.
Razem z wydawnictwem KAGERO PUBLISHING oraz Magazynem Modelarskim Super Model zapewniamy odlotowe wrażenia, historyczne westchnienia, automobilowe i lotnicze wspomnienia. W programie przejazd kolumny zabytkowych aut do Muzeum ulicami Dęblina, prezentacje wybranych legend motoryzacji oraz awiacji, a także inne niespodzianki.

📌 Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
🗓️ SOBOTA, 1 czerwca w godz. 11:00-16:00

UDZIAŁ w ZLOCIE JEST BEZPŁATNY. PROSIMY JEDYNIE O REJESTRACJĘ ZAŁÓG i POJAZDÓW ZABYTKOWYCH oraz KLASYCZNYCH.
Żeby w tej roli przyjechać do Muzeum PROSIMY O REJESTRACJĘ PRZEZ FORMULARZ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJA2uXGKn2paI0SpoMyy3vP33ZO1xyC7OHvK9u0akCbCk4sw/viewform