­čŤę´ŞĆSKRZYD┼üA i MOTOR ­čÜś ZLOT Pojazd├│w Zabytkowych w Muzeum Si┼é Powietrznych w D─Öblinie.

Data rozpoczęcia: 01 czerwca 2024 11:00 | Data zakończenia: 01 czerwca 2024 16:00
­čŤę´ŞĆSKRZYD┼üA i MOTOR┬á­čÜś

Pierwszego dnia czerwca odbędzie się Pierwszy ZLOT Pojazdów Zabytkowych w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.
W Dzie┼ä Dziecka ch┼éopcy i dziewcz─Öta w ka┼╝dym wieku (tak┼╝e Ci po 40, 50, czy 60 roku ┼╝ycia) b─Öd─ů mogli spe┼éni─ç swoje dzieci─Öce marzenia o awiacji i motoryzacji.
Razem z wydawnictwem KAGERO PUBLISHING oraz Magazynem Modelarskim Super Model zapewniamy odlotowe wra┼╝enia, historyczne westchnienia, automobilowe i lotnicze wspomnienia. W programie przejazd kolumny zabytkowych aut do Muzeum ulicami D─Öblina, prezentacje wybranych legend motoryzacji oraz awiacji, a tak┼╝e inne niespodzianki.

­čôî┬áMuzeum Si┼é Powietrznych w D─Öblinie
­čŚô´ŞĆ┬áSOBOTA, 1 czerwca w godz. 11:00-16:00

UDZIA┼ü w ZLOCIE JEST BEZP┼üATNY. PROSIMY JEDYNIE O REJESTRACJ─ś ZA┼ü├ôG i POJAZD├ôW ZABYTKOWYCH oraz KLASYCZNYCH.
┼╗eby w tej roli przyjecha─ç do Muzeum PROSIMY O REJESTRACJ─ś PRZEZ FORMULARZ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJA2uXGKn2paI0SpoMyy3vP33ZO1xyC7OHvK9u0akCbCk4sw/viewform