Paweł Hut - Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON z wizytą w muzeum

Data dodania: 02 stycznia 2023

Monika Żmuda rozpoczęła dzisiaj pracę na stanowisku Dyrektora Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz naszego oddziału – Muzeum Obrony Przeciwlotniczej im. płk. Stanisława Paszkiewicza w Koszalinie, na które została powołana przez Ministra Obrony Narodowej.

Z tej okazji naszą instytucję wizytował Paweł Hut, Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON, któremu podlega muzealnictwo wojskowe. Podczas spotkania z Dyrekcją oraz Załogą naszej placówki omawiał plany działalności Muzeum w nowym roku oraz perspektywy jego rozwoju w przyszłości.

Pani Dyrektor Monice Żmudzie życzymy owocnej współpracy ze środowiskiem lotniczym, partnerami Muzeum oraz jego pracownikami, a także efektywnej realizacji misji naszej instytucji. Witamy na pokładzie. Wysokich lotów!