Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKA PRACY W MUZEUM OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ w KOSZALINIE

Data dodania: 24 lutego 2023

W wyniku naboru przeprowadzonego na stanowisko pracy „specjalista ds. edukacji i promocji” w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie, będącym oddziałem Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, komisja konkursowa zdecydowała, że rekomenduje zatrudnienie Pana Marcina Maślanki. Spełnia on wszystkie wymogi i zapewnia możliwość realizacji zadań postawionych dla tego stanowiska pracy. Kandydat wyraził chęć podjęcia zatrudnienia.

 

W wyniku naboru przeprowadzonego na stanowisko pracy „kasjer muzealny/opiekun muzealny” w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie, będącym oddziałem Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, komisja konkursowa zdecydowała, że rekomenduje zatrudnienie Pani Magdy Białeckiej. Spełnia ona wszystkie wymogi i zapewnia możliwość realizacji zadań postawionych dla tego stanowiska pracy. Kandydatka także wyraziła chęć podjęcia zatrudnienia.

 

Tym samym przedstawiamy Państwu naszych nowych pracowników. Liczymy na owocną kooperację oraz wzbogacenie możliwości naszego zespołu w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie. Witamy na pokładzie!