Nowa oferta edukacyjna w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie

Data dodania: 17 maja 2022

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty edukacyjnej w naszym Oddziale w Koszalinie- Muzeum Obrony Przeciwlotniczej im. płk. Stanisława Paszkiewicza. Program edukacyjny jest skierowany do rożnych grup wiekowych, pasjonatów historii powszechnej, wojskowej i regionalnej – miłośników dziejów  Koszalina, pragnących wraz z nami rozwijać swoje zainteresowania.

proponowane tematy:

1. My, Armii Krajowej Żołnierze – 80. rocznica utworzenia Armii Krajowej
  2. Pułkownik Stanisław Paszkiewicz (1903 – 1959) – patron Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie
  3. Historia koszalińskich koszar
  4. Obrona Przeciwlotnicza w okresie II  Rzeczypospolitej

Wszystkie proponowane zajęcia odbywają się w siedzibie muzeum, na wystawie głównej i ekspozycjach czasowych, pod opieką wykwalifikowanego edukatora muzealnego i przewodnika. Wybranym zajęciom towarzyszą prezentacje multimedialne.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu i tematu zajęć.

Czas trwania lekcji muzealnej w siedzibie muzeum: 1 godzina zegarowa

Koszt lekcji muzealnej:

lekcja stacjonarna: 50 zł/ 45-60 min. + bilet wstępu 5 zł/ osoba

lekcja muzealna on-line (45 min): 100

Minimalna ilość uczestników: 10 osób (maksymalna ilość uczestników: 15-20 osób)

informacje o zajęciach: Kierownik Oddziału Muzeum: opl@muzeumsp.pl, tel. 535 645 012, lub tel. 732 885 102

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czekamy również na Państwa pytania, sugestie i propozycje. W miarę możliwości, jesteśmy w stanie przygotować lekcję muzealną z tematem zaproponowanym przez Państwa.

więcej informacji na stronie Edukacja  (link)