Muzeum Sił Powietrznych w II etapie walki o Cumulusy 2023!

Data dodania: 04 lutego 2024

Szanowni Państwo, Sympatycy, obserwujący!

Otrzymaliśmy świetną wiadomość! Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zakwalifikowało się do finałowej walki o najwyższe laury plebiscytu Cumulusy 2023!

Dziękujemy z całego serca Wam – naszym sympatykom, bez głosów których nie udałoby się wejść do kolejnego etapu! I prosimy o kolejne, w finałowej walce o statuetkę Cumulusy 2023!

Dziękujemy również Kapitule Konkursowej, dziennikarzom oraz aeroklubom, które doceniają nasze starania jako promotorów lotnictwa!

Finałowe głosowanie trwa od 4 do 14 lutego 2023. Głosy można oddawać dokładnie w ten sam sposób, co w poprzednim etapie. Dla przypomnienia:

Są dwa sposoby głosowania:

pobierz aplikację ”Odlotowe emocje” na swój telefon (znajdziesz ją w Google Play lub AppStore) i głosuj bezpłatnie każdego dnia! – aplikacja sama przypomni o oddaniu głosu na Wasze ulubione Muzeum

lub wyślij SMS o treści cumulusy.104 na nr 73480 (koszt 3,69zł)

Dziękujemy jeszcze raz za dotychczasową wspólną walkę i mamy nadzieję, że zostaniecie z Muzeum do końca!