Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Muzeum Sił Powietrznych na World Travel Show

Data dodania: 20 października 2019

Muzeum Sił Powietrznych, na zaproszenie Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego, wzięło udział w największych w Polsce targach turystycznych World Travel Show, 18-20 października 2019 r. w Nadarzynie.

Targi tworzyły: Salony Turystyki Krajowej i Zagranicznej z atrakcyjnymi turystycznie krajami i regionami oraz ofertą biur podróży i touroperatorów. Razem z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego promowaliśmy Lubelskie. Dzięki współpracy wielu podmiotów mogliśmy pokazać cały wachlarz możliwości wypoczynku połączonego z ofertę turystyczną Muzeum Sił Powietrznych.

 

Inny niż turystyczny strój, ale również warsztaty, które były prowadzone przez wszystkie trzy dni sprawiły, że nasze muzeum silnie zaznaczyło swą obecność. Zajęcia warsztatowe zaangażowały do pracy odwiedzających stoisko – szczególnym zainteresowaniem cieszyło się zaplatanie surwiwalowej bransoletki.

 

Z wielkim zapałem zabierali się do tej pracy dorośli, młodzież, a nawet małe dzieci. Była również możliwość wypróbowania swoich sił w modelarstwie – budowie samolotów ze spinaczy do bielizny i patyczków do lodów. Okazało się, że na targach było wielu adeptów tej sztuki…

 

Targi w Nadarzynie to miejsce gdzie można było odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. Atrakcjami były spotkania z ponad 50 podróżnikami, pokazy i prezentacje oferty turystycznej i kulturalnej krajów i regionów z całego świata. Sztuczna plaża, baseny, w tym nurkowy, oraz międzynarodowy zlot caravaningowy.

 

Serdecznie Dziękujemy Marszałkowi Województwa Lubelskiego za możliwość uczestnictwa, a organizatorom gratulujemy wspaniałej organizacji.