Muzeum na TT Warsaw 2019

Data dodania: 26 listopada 2019

W dniach 21-23 listopada 2019 odbyły się targi turystyczne TT Warsaw. Wydarzenie zorganizowane w samym sercu Warszawy w Pałacu Kultury i Nauki zgromadziło wystawców z pięciu kontynentów i ponad 50 krajów. Odwiedzając poszczególne stoiska można było uzyskać odpowiedzi na pytania: dokąd wybrać się na narty, gdzie wypocząć wśród lazurowych wód i ocienionych palm? Świątynie i pałace, którego miasta skrywają najciekawsze tajemnice? Dokąd udać się na niezapomnianą wyprawę off road?

Podczas TT Warsaw można było dowiedzieć się także wszystkiego o spędzaniu wolnego czasu w Polsce.

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie  prezentowało swoją ofertę na stoisku Urzędu Marszałkowskiego województwa lubelskiego. Przez dwa dni targów,  przygotowane przez nas zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Goście odwiedzający stoisko z wielkim zapałem brali udział w warsztatach organizowanych przez pracownika działu edukacji MSP i z zainteresowaniem słuchali informacji o możliwościach zwiedzania naszych wystaw oraz poznawania historii zabytków techniki lotniczej. Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu za zaproszenie i możliwość zaprezentowania muzealnej oferty szerokiemu gronu odbiorców.