Lotniczy miś "Staszek" z wizytą w Muzeum Sił Powietrznych

Data dodania: 20 sierpnia 2020

Muzeum Sił Powietrznych włączyło się do akcji charytatywnej na rzecz małej góralki Amelki Bogdan, 6-letniej córeczki żołnierza- lotnika z podkrakowskich Balic- Patryka Bogdana, która walczy z guzem pnia mózgu.

Oprócz zbiórki funduszy na konieczną operację, która odbędzie się w Wiedniu, grupa przyjaciół z 8. Bazy Lotnictwa Transportowego prowadzi akcję AIR TEDDY BEAR „STASZEK”, której ideą jest przekazanie Amelce prezentu -Najdzielniejszego Misia Na Świecie, który lata z załogami lotników bazy po cały świecie, szkoli się na różnych typach samolotów, zbiera fundusze i przedmioty na licytację. Już wkrótce lotniczy Miś zostanie przekazany Amelce wraz z albumem zdjęciowym w formie książki i spisanymi przygodami Staszka.

15 sierpnia miś Staszek „gościł” w naszej placówce, przywieziony przez załogę samolotu Casa, gdzie „zwiedził” najbardziej skryte zakamarki naszych ekspozycji. Fotoreportaż z pobytu zostanie przekazany małej Amelce.

ŻYCZYMY CI ZDRÓWKA AMELKO!!!

Do osobistego zobaczenia w muzeum- w zdrowiu- razem z Misiem.

wszystkie przygody „Staszka” znajdą Państwo na stronie – Air Teddy Bear „Staszek” – portal społecznościowy facebook