Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Komunikat dla zwiedzających

Data dodania: 24 marca 2020

Informujemy, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii, przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, oraz oddziału- Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie.

 

Udostępnianie wystaw, działalność związana z prowadzeniem usług edukacyjnych i organizowaniem wydarzeń  z udziałem publiczności zostają zawieszone do odwołania.

 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. z 2020, poz. 491), w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, a działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

 

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wspólne z nami podjęcie procedur profilaktycznych związanych z szerzeniem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Due to the decision of the government to close all museums  in Poland we inform that the Polish Airforce Museum is closed until further notice.

We kindly ask for your understanding in these difficult circumstances.

Further information will be published on our website.