Komunikat dla zwiedzających- czasowe zmiany w udostępnianiu wystaw w 2023 roku

Data dodania: 18 grudnia 2022

Szanowni Państwo, informujemy, iż od 1 stycznia do 31 marca 2023 r nastąpi czasowe ograniczenie w udostępnianiu wystaw dla publiczności w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Ekspozycje będą dostępne od piątku do niedzieli w godzinach 9.00-16.00.

Piątek będzie dniem wolnym od opłat za wstęp na wystawę stałą.

Zajęcia edukacyjne i usługi przewodnickie będą realizowane wyłącznie w dniach udostępniania wystaw- tj. od piątku do niedzieli.

Przepraszamy za chwilowe utrudnienia w dostępie do zbiorów Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie – z początkiem nowego roku rozpoczynamy relokację zbiorów z magazynu muzealnego, w którą zaangażowany jest cały zespół pracowników. Czasowa zmiana godzin otwarcia wystaw pozwoli nam na sprawne przeprowadzenie zaplanowanego zadania i na przygotowanie się do spotkania z widzami w pełnym zakresie od nowego sezonu letniego w kwietniu 2023 r.