komunikat dla zwiedzających - czasowe zamknięcie wystaw

Data dodania: 18 marca 2021

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, oraz czasowym zamknięciem instytucji kultury, informujemy, że w terminie

20 marca – 9 kwietnia 2021 r.

zostanie zawieszona część działalności podstawowej w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz w oddziale- Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie:

• wystawy stałe i czasowe będą zamknięte dla zwiedzających
  • zostają anulowane wszystkie rezerwacje na usługi: oprowadzanie z przewodnikiem i lekcja muzealna,
  • przyjmowanie nowych rezerwacji na lekcje muzealne i oprowadzanie z przewodnikiem zostają wstrzymane.
  • zaplanowane wydarzenia kulturalne i spotkania z udziałem publiczności zostają odwołane.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wspólne z nami podjęcie procedur profilaktycznych związanych z szerzeniem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Due to the decision of the government to close all museums  in Poland we inform that the Polish Airforce Museum is closed:  20.03-09.04.2021. We kindly ask for your understanding in these difficult circumstances. Further information will be published on our website.