Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • III miejsce dla Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego!!!

III miejsce dla Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego!!!

Data dodania: 05 października 2023
4 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyły się znaczące dla branży turystycznej województwa lubelskiego wydarzenia organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna Były to: III Lubelskie Forum Turystyki oraz XIII Lubelska Gala Turystyki. Udział w nich mieli zaszczyt wziąć przedstawiciele Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie – kustosz Jacek Zagożdzon oraz specjalistka ds. promocji Katarzyna Kasprzak.
Na Forum mieliśmy okazję wysłuchać panelu dyskusyjnego pt. „Jak rozwijać turystykę w Województwie Lubelskim? Zasady zrównoważonego rozwoju w praktyce” oraz niezwykle interesujących prelekcji dotyczących m.in. tworzenia silnej marki w turystyce, zasad zrównoważonego rozwoju, zalet turystyki “slow” oraz możliwości wykorzystania funduszy unijnych w branży. Było to bardzo wartościowe merytorycznie spotkanie, które dostarczyło nam wielu inspiracji do dalszych działań i rozwoju Muzeum.
Wieczorem odbyła się XIII Lubelska Gala Turystyki, na której rozstrzygnięty został Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023. Nasze Muzeum zostało jego laureatem, zajmując III miejsce 🥉 To dla nas olbrzymie wyróżnienie, które jednocześnie jest olbrzymią motywacją do dalszej pracy i kolejnych zmian podwyższających atrakcyjność instytucji.
W imieniu pani Dyrektor Moniki Żmudy oraz całego zespołu Muzeum składamy ogromne podziękowania Organizatorom i Kapitule Konkursu za przyznany laur 🏆 Gratulujemy pozostałym wyróżnionym i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego dla branży turystycznej wydarzenia 😊
Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wczorajszych wydarzeń 📷