Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Bilet specjalny dla mieszkańców Powiatu Ryckiego

Data dodania: 27 października 2017

Od 2 listopada 2017 r. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zaprasza mieszkańców Powiatu Ryckiego do zwiedzania wystaw w niższej cenie 4 zł.  Mamy nadzieję, iż specjalny bilet wstępu zachęci Państwa do częstszego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i programach edukacyjnych, jakie przygotowujemy. Naszą inicjatywę wprowadzenia specjalnego biletu dla mieszkańców powiatu wsparli Starosta Rycki Stanisław Jagiełło oraz Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka.

Muzeum Sił Powietrznych jako instytucja społeczna pełni kluczową rolę w aktywizacji mieszkańców miasta Dęblin i Powiatu Ryckiego. Uczestnictwo w kulturze odbywa się w różnych formach – współpracy, aktywnej obecności, obserwacji, włączania się do dyskusji, etc. Nasza oferta adresowana jest do dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, przedstawicieli różnych grup zawodowych, ale i do bezrobotnych i najuboższych. Naszym celem jest budowanie aspiracji i zachęcenie do pogłębiania wiedzy, które pozwolą na zdobycie wykształcenia, polepszenia statusu materialnego, rozwijania własnych umiejętności i zainteresowań, oraz – budowania tożsamości regionalnej.

Bilet specjalny do nabycia w kasie muzeum, za okazaniem dokumentu poświadczającego możliwość zastosowania ulgi (dowód osobisty, prawo jazdy, inne)