Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

10000 obserwujących na Facebookowym profilu MSP!

Data dodania: 21 stycznia 2024

Szanowni Państwo,

Jednym z podstawowych celów działalności Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie jest popularyzacja szeroko pojętej kultury i edukacji związanej z historią polskiego lotnictwa wojskowego. Dążąc do jego realizacji we współczesnych czasach nie sposób jest pominąć media społecznościowe i ich wpływ oraz możliwości, jakie dają w zakresie promocji naszej działalności. Jesteśmy w nich obecni od wielu lat i bardzo cieszymy się, że liczba osób, które obserwują nasze wpisy stale rośnie. Dziś z radością możemy podzielić się informacją, że osiągnęliśmy wyjątkowy kamień milowy – nasz facebookowy fanpage zdobył uznanie 10 000 entuzjastów! To wyjątkowe osiągnięcie, które wzbudza w nas ogromną radość i satysfakcję.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym szacownym obserwatorom za ich wyjątkowe zaangażowanie, zainteresowanie historią lotnictwa oraz aktywny udział w społeczności Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

To Państwa udział w dyskusjach, liczne interakcje oraz wsparcie dla naszych inicjatyw sprawiły, że osiągnięcie 10 000 fanów stało się rzeczywistością. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy dzielić się z Państwem fascynującymi faktami, historiami i ciekawostkami związanymi z Siłami Powietrznymi oraz naszym codziennym, muzealnym życiem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, które stanowi fundament naszej społeczności. Osiągnięcie tej liczby fanów to efekt wspólnego wysiłku i za to składamy Państwu serdeczne podziękowania.

Przy okazji tego osiągnięcia chcemy Państwa również zaprosić do obserwowania naszego profilu na Instagramie, który, choć istnieje od niedawna to mamy nadzieję, że wkrótce również będzie kanałem równie chętnie obserwowanym, co nasz fb 😊.

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie