🛩️SKRZYDŁA i MOTOR 🚘 ZLOT Pojazdów Zabytkowych w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Data rozpoczęcia: 01 czerwca 2024 11:00 | Data zakończenia: 01 czerwca 2024 16:00
🛩️SKRZYDŁA i MOTOR 🚘

Pierwszego dnia czerwca odbędzie się Pierwszy ZLOT Pojazdów Zabytkowych w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.
W Dzień Dziecka chłopcy i dziewczęta w każdym wieku (także Ci po 40, 50, czy 60 roku życia) będą mogli spełnić swoje dziecięce marzenia o awiacji i motoryzacji.
Razem z wydawnictwem KAGERO PUBLISHING oraz Magazynem Modelarskim Super Model zapewniamy odlotowe wrażenia, historyczne westchnienia, automobilowe i lotnicze wspomnienia. W programie przejazd kolumny zabytkowych aut do Muzeum ulicami Dęblina, prezentacje wybranych legend motoryzacji oraz awiacji, a także inne niespodzianki.

📌 Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
🗓️ SOBOTA, 1 czerwca w godz. 11:00-16:00

UDZIAŁ w ZLOCIE JEST BEZPŁATNY. PROSIMY JEDYNIE O REJESTRACJĘ ZAŁÓG i POJAZDÓW ZABYTKOWYCH oraz KLASYCZNYCH.
REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

𝐈𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐞 dla uczestników zlotu:

1. Przyjazd na teren Muzeum i rejestracja możliwe są od godziny 10:00

Wjazd na tren ekspozycji wg mapy poniżej:

Mijamy parking dla zwiedzających oraz budynek Muzeum i skręcamy w lewo.

1. Każda zarejestrowana załoga uczestnicząca w zlocie proszona jest o rejestrację przy wjeździe na teren ekspozycji (w przypadku kolejki rejestracja będzie możliwa po zaparkowaniu pojazdu).

1. Około godziny 15:00 dla chętnych zaplanowany jest przejazd indywidualny wg wytyczonej trasy ulicami Dęblina (Lotników Polskich, Warszawska, Składowa, Spacerowa):

Celem przejazdu jest możliwość zwiedzenia Zespołu Pałacowo-Parkowego oraz historycznych elementów garnizonu Dęblin-Lotnisko.

Ekipy zainteresowane zwiedzaniem proszone są o przesłanie imion i nazwisk wszystkich osób z załogi chcących wziąć udział w wyjeździe – są niezbędne w celu wstępu na garnizon. Prosimy o przesłanie ich do piątku 31.05 do godziny 12:00 na adres: j.zagozdzon@muzeumsp.pl

Udział w przejeździe nie jest obowiązkowy.

Link do zapisanej trasy: https://maps.app.goo.gl/7SspasAF3C7KZzFz6

1. Dla uczestników zlotu przewidziany został posiłek regeneracyjny w postaci zupy, bufet kawowo – herbaciany, woda. Na terenie wydarzenia nie będą obecne punkty gastronomiczne.

1. W przypadku rezygnacji z przyjazdu prosimy o przesłanie informacji na adres:j.zagozdzon@muzeumsp.pllub k.kasprzak@muzeumsp.pl

Wszelkie dodatkowe informacje otrzymają Państwo w momencie rejestracji. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresami: j.zagozdzon@muzeumsp.pl  lub k.kasprzak@muzeumsp.pl

Do zobaczenia! 😊