Ferie w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie

Data rozpoczęcia: 21 lutego 2020 10:00 | Data zakończenia: 21 lutego 2020 13:00

Szukacie pomysłu na spędzenie ferii zimowych? Koszalińscy żołnierze mają propozycję dla młodszych i starszych.

W piątek 21. lutego w godzinach 10.00 – 13.00 zostaną otwarte bramy koszar Centrum Szkolenia Sił Powietrznych (ul. Wojska Polskiego 66). Zapraszamy dzieci i młodzież, ale w bogatym programie również dorośli znajdą coś dla siebie. Warto dodać, że oprócz Centrum prezentować swój sprzęt i wyposażenie będzie 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy oraz Żandarmeria Wojskowa, a Wojskowa Komenda Uzupełnień zadba o przekazanie najważniejszych informacji o służbie wojskowej i zasadach rekrutacji. Koncertować będzie Orkiestra Wojskowa a Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie za przysłowiową złotówkę stwarza możliwość zapoznania się z dziejami oręża polskiego, w szczególności z historią i tradycją sił powietrznych oraz broni przeciwlotniczej.

Główne atrakcje :

• prezentacja sprzętu wojskowego
  • nauka jazdy na trenażerach
  • nauka strzelania (symulatory)
  • pokazy ratownictwa medycznego
  • podstawy szkoły przetrwania
  • zwiedzanie Muzeum Obrony Przeciwlotniczej
  • występ Orkiestry Wojskowej
  • stoiska promocyjne:

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, 8 Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego, Żandarmerii Wojskowej i Wojskowej Komendy Uzupełnień

Na teren koszalińskiego Centrum oraz Muzeum Obrony Przeciwlotniczej wejście od strony ulicy Wojska Polskiego.

Obsługa medialna dla osób akredytowanych.

Akredytacje (zawierające: imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej, numer telefonu kontaktowego) za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 20 lutego br. (czwartek) do godz. 13.00 przyjmuje Oficer Prasowy CSSP kpt. Jarosław BARCZEWSKI (cssp.rzecznik@ron.mil.pl)