10. Noc w Instytucie Lotnictwa

Data rozpoczęcia: 11 października 2019 17:00 | Data zakończenia: 11 października 2019 23:00

Zapraszamy na nasze muzealne stoisko podczas 10. Nocy w Instytucie Lotnictwa.

“Noc w Instytucie Lotnictwa” to największa w Polsce nocna impreza edukacyjna, której celem jest popularyzacja sektora lotniczego i kosmicznego w Polsce oraz promocja zawodów inżynierskich.
Każdego roku rośnie liczba odwiedzających Instytut Lotnictwa gości (poprzednia, dziewiąta edycja zgromadziła ponad 43 000 osób) oraz zainteresowanie mediów.
Podczas dotychczasowych imprez zaprezentowano ponad 160 firm, instytucji i urzędów zajmujących się lotnictwem, pokazując między innymi samoloty, śmigłowce, bezzałogowce i inne konstrukcje latające, osiągnięcia studentów i uczelni, instytutów badawczych, linii lotniczych, organizacji, stowarzyszeń, szkół oraz przedsiębiorstw przemysłowych.
Gościom imprezy udostępniane są niedostępne na co dzień laboratoria Instytutu Lotnictwa.
Impreza skierowana jest do wszystkich wielbicieli lotnictwa, samolotów, kosmosu, nauki, techniki a także dla tych, którzy są ciekawi świata i lubią aktywnie spędzać czas wolny.
W trakcie imprezy można także spotkać pilotów cywilnych i wojskowych, spadochroniarzy, przedstawicieli warszawskich lotnisk, inżynierów, astronomów, kosmonautów, naukowców, studentów i wielu innych wspaniałych ludzi.
Oficjalna strona wydarzenia: www.nocwinstytucielotnictwa.pl
10. Noc w Instytucie Lotnictwa odbędzie się w piątek, 11 października 2019 w godz. 17:00 – 23:00 w siedzibie Instytutu Lotnictwa w Warszawie (al. Krakowska 110/114).

Zobacz na mapie: http://bit.ly/2VP27eZ

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny i nieograniczony wiekowo.

Impreza ma charakter pikniku i będzie się odbywać na świeżym powietrzu