Zapraszamy na V Mityng Modelarski, 28-29.09.2024 r.

Data dodania: 14 września 2024

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, wydawnictwo Kagero Publishing oraz Super Model Magazyn Modelarski zapraszają na:

V MITYNG MODELARSKI W DĘBLINIE

28-29 września 2024

📌 Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, ul. Lotników Polskich 1

HONOROWY PATRONAT

➡️Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie ⬅️

➡️Burmistrz Miasta Dęblin – p. Dariusz Bytniewski ⬅️

Wydarzenie ma charakter konkursu-wystawy. Jest imprezą otwartą i mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni, z terenu całej Polski. Naszym zamierzeniem jest nagrodzenie i prezentacja różnorodnych modeli redukcyjnych, integracja środowiska pasjonatów lotnictwa oraz promocja modelarstwa jako hobby łączącego pokolenia. Wydarzenie jest również okazją do promocji tradycji Sił Powietrznych i dziejów polskiego lotnictwa.

𝐕 𝐌𝐢𝐭𝐲𝐧𝐠 𝐌𝐨𝐝𝐞𝐥𝐚𝐫𝐬𝐤𝐢 𝐭𝐨 𝐢𝐦𝐩𝐫𝐞𝐳𝐚 𝐨𝐭𝐰𝐚𝐫𝐭𝐚 również dla wszystkich zwiedzających Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie w sobotę i niedzielę 28 i 29 września! 😊
Każdy zwiedzający będzie miał możliwość:
obejrzeć wystawę modeli konkursowych,
spotkać się i porozmawiać z ich twórcami,
 skorzystać ze stoisk Giełdy Modelarskiej.
Elektroniczna rejestracja modeli odbywa się poprzez System Obsługi Wydarzeń Modelarskich ➡️🔗 „Scale Modeling” ⬅️