Interaktywne spotkanie z Przyjaciółmi z Sedriny

Data dodania: 12 listopada 2019

Muzeum Sił Powietrznych i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dęblinie będą organizatorami interaktywnego spotkania z Centro Socio Educativo (C.S.E.) Peter Pan w Sedrinie (tłu. Centrum Edukacji Społecznej „Piotrusia Pana”).  Dzięki możliwościom multimediów pokażemy naszym Przyjaciołom z bliźniaczej Placówki w Sedrinie Muzeum jako jedną z atrakcji naszego miasta.

Spotkanie odbędzie się w Muzeum Sił Powietrznych w czwartek 14 listopada 2019 r. o godzinie 11.00.

Spotkanie ma na celu zaciśnięcie współpracy z bliźniaczą placówką mieszczącą się w  Partnerskim Mieście – Sedrina, oraz promocję Muzeum Sił Powietrznych.

Delegacje podczas spotkania będą stanowić Uczestnicy i Pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dęblinie oraz współpracujący z WTZ wolontariusze Zofia Barbus  i Francesco Lenzi.

Uczestnicy zajęć organizowanych przez WTZ  już 25 października interaktywnie spotkali się z uczniami z Centro podczas zajęć z języka włoskiego, a teraz będą mogli pokazać swoim kolegom z Sedriny historię polskiego lotnictwa na ekspozycjach w Muzeum.

w informacji wykorzystano fotografię ze strony wtz-deblin.pl