Prace konserwacyjne w MSP

Data dodania: 10 października 2024
W dniach 28-31 października oraz 1 listopada nasze Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie będzie zamknięte dla odwiedzających, nieczynne pozostanie również biuro Muzeum.
Na ostatnie dni października zaplanowane zostały doroczne kompleksowe prace porządkowe i renowacyjne. Muzealne pomieszczenia zostaną poddane gruntownemu oczyszczeniu oraz przeprowadzona zostanie ich ozonacja.
Mamy nadzieję, że przeprowadzone działania pozwolą zapewnić naszym odwiedzającym jeszcze lepsze wrażenia z każdej wizyty. Dzięki temu będziemy mogli kontynuować naszą misję zachowywania historii lotnictwa wojskowego oraz edukowania kolejnych pokoleń o niezwykłych osiągnięciach sił powietrznych.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.
Nasze progi będą dla Państwa otwarte już 2 listopada! Przypominamy, że dostępni jesteśmy dla Państwa również 11 listopada – w tym dniu zwiedzanie jest bezpłatne oraz odbędą się dodatkowe prelekcje, których szczegóły można znaleźć w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/893624859496189
Serdecznie zapraszamy!