pierwsi widzowie w muzeum

Data dodania: 08 maja 2020

Pierwsi widzowie odwiedzili nasze muzeum już 5 maja 2020 r., po 53 dniach zamknięcia wystaw w czasie epidemii wirusa SARS CoV-2.

Wizyta w muzeum staje się długo  wyczekiwanym spotkaniem z  historią polskiego lotnictwa:  samo wyjście z domu do instytucji kultury może być formą odreagowania przymusowej izolacji, by w otoczeniu zabytków poddać się refleksji o postępie technicznym związanym z lotnictwem i dziedzictwie kultury: konstruktorach, pilotach, ważnych wydarzeniach i wynalazkach.

Polecamy  spacery do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie nie tylko miłośnikom lotnictwa. Zwiedzanie sali wystawienniczych i hangaru połączone jest z odpoczynkiem w otoczeniu ponad 80 statków powietrznych na ekspozycji plenerowej. Dla naszych stałych widzów atrakcją z pewnością będą nowe muzealia.

W Nowym Otwarciu obowiązują nowe zasady zwiedzania.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wspólne z nami podjęcie procedur profilaktycznych związanych z szerzeniem się koronawirusa.

Zapraszamy:

wtorek-piątek 9.00-17.00