komunikat dla zwiedzających-przedłużenie ograniczeń dot. Covid 19

Data dodania: 07 kwietnia 2021

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 kwietnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, oraz czasowym zamknięciem instytucji kultury, informujemy, że w terminie

od 10 kwietnia 2021 r. do odwołania

zostanie zawieszona część działalności podstawowej w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz w oddziale- Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie:

• wystawy stałe i czasowe będą zamknięte dla zwiedzających
  • zostają anulowane wszystkie rezerwacje na usługi: oprowadzanie z przewodnikiem i lekcja muzealna,
  • przyjmowanie nowych rezerwacji na lekcje muzealne i oprowadzanie z przewodnikiem zostają wstrzymane.
  • zaplanowane wydarzenia kulturalne i spotkania z udziałem publiczności zostają odwołane.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wspólne z nami podjęcie procedur profilaktycznych związanych z szerzeniem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Due to the decision of the government to close all museums in Poland we inform that the Polish Airforce Museum is closed until further notice.

We kindly ask for your understanding in these difficult circumstances. Further information will be published on our website.