komunikat - zmiany w udostępnianiu wystaw 15 września 2020 r

Data dodania: 13 września 2020

W związku z otwarciem wystawy „Niebo nad Brytanią” oraz zachowaniem zasad bezpieczeństwa wz. stanem epidemii SARS Cov-2, we wtorek 15 września 2020 r, zwiedzanie wystaw w Muzeum Sił Powietrznych będzie możliwe wyjątkowo  w godzinach 13.00-17.00.

Zaproszonych gości oraz uczestników wernisażu prosimy o wcześniejsze przybycie, celem przeprowadzenia bezdotykowego pomiaru temperatury ciała przed wejściem na miejsce wydarzenia.

Wernisaż rozpoczyna się o godzinie 12.00 w hangarze wystawienniczym.

Przypominamy, że na terenie Muzeum obowiązuje zasłanianie ust i nosa (maseczką, przyłbicą lub innym materiałem). Zainstalowano na terenie Muzeum odpowiednią liczbę pojemników z preparatem dezynfekującym przy wejściu głównym (hol kasowy), w toaletach oraz w miejscu organizacji wernisażu.