XXII Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Data wydarzenia: 28 lutego 2016

„Morze turystycznych inspiracji” – jak głosi hasło organizatora kolejnej edycji targów turystycznych, w których nasze muzeum bierze udział.

Łódzkie targi rokrocznie przyciągają tłumy turystów pragnących zaplanować swój urlop. Tradycyjnie, już na zaproszenie Departamentu Promocji Turystyki Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego występujemy , wraz z Muzeum Obrony Przeciwlotniczej z Koszalina by promować  region i nasze placówki. Przypominamy, że Muzeum Obrony Przeciwlotniczej, nasza filia w Koszalinie, lada chwila otworzy swoje podwoje – już dziś zapraszamy.

Walory Lubelszczyzny okazują się marką rozpoznawalną w Łodzi, o czym świadczyć mogą tłumy odwiedzające nasze stoisko. Cieszy nas również ogromne zainteresowanie Łodzian naszymi placówkami, zarówno tą dęblińską jak i koszalińską.

DSC_0804DSC_0809DSC_0815DSC_0852DSC_0857Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Jeżeli ktokolwiek z Państwa jest w okolicy, serdecznie zapraszamy. Tu w Łodzi w dn. 26 – 28.02.2016, na ul. Politechniki 4 można w środku zimy odpocząć na plaży – specjalnie dla spragnionych morskiego wypoczynku stworzonej,wypełnionej leżakami, tradycyjnie ze starym kutrem rybackim w tle…zapraszamy.